THE SMART TRICK OF SPłYWY KAJAKOWE SULEJóW THAT NO ONE IS DISCUSSING

The smart Trick of spływy kajakowe sulejów That No One is Discussing

The smart Trick of spływy kajakowe sulejów That No One is Discussing

Blog Article

Kajaki można wypożyczyć w jednej z kilkunastu wypożyczalni zlokalizowanych bezpośrednio nad Zalewem.

otwarty kokpit zapewnia wystarczająco dużo miejsca na bagaż nawet podczas długiej wyprawy kajakowej,

Loty motolotnią nad rzeką Pilicą pozwalają Ci poczuć ekscytację lotu, a jednocześnie cieszyć się pięknem natury, której nie można doświadczyć z ziemi.

You happen to be utilizing a browser that won't supported by Fb, so we have redirected you to definitely a less complicated Variation to provde the finest practical experience.

Prócz na kajakach, łódkach czy rowerach wodnych swoich siła warto spróbować w działającej w Borkach szkole windsurfingu. Posiadacze patentu żeglarza jachtowego mogą skorzystać z czarteru jachtu w portach zbiornika.

You are using a browser that isn't supported by Facebook, so we have redirected you to a less complicated version to provde the finest knowledge.

Jest to kajak wyczynowy do wodnego polo oraz akrobacji wodnych, Tremendous lekki, nadzwyczaj zwrotny. Praktycznie jego możliwości są ograniczane przez kajakarza.

Spędzanie czasu na świeżym powietrzu, oddychanie czystym powietrzem i wiosłowanie wynajem kajaków sulejów po spokojnych rzekach to doskonałe antidotum na stres i zmęczenie. Poczujesz się odprężony i pełen energii po takim dniu na wodzie.

Ze względu na dość znaczne odległości do przepłynięcia, wycieczka została podzielona na 2 dni. Pierwszym etapem będzie pokonanie Zalewu Sulejowskiego od Sulejowa do Zarzęcina -gdzie zaplanowany został nocleg.

Nie musisz się martwić o brak doświadczenia. Przed rozpoczęciem spływu kajakowego, profesjonalni instruktorzy udzielą Ci wstępnego szkolenia, które wprowadzi Cię w tajniki wiosłowania.

Nasza firma posiada w ofercie nowoczesne jedno i dwuosobowe kajaki polietylenowe, gwarantujące maksimum komfortu i bezpieczeństwa.

Wersja Rental+luk popularnego i docenianego kajaka Carolina twelve exp angielskiej firmy Perception. Wysokiej klasy, Tremendous wygodny kajak turystyczny dla początkujących i zaawansowanych kajakarzy.

Loty motolotnią Sulejów to sposób na zapomnienie o grawitacji i poczucie wolności. Czujesz wiatr we włosach i podziwiasz niesamowity widok, gdy unosisz się ponad rzeką Pilicą.

It looks like you were being misusing this aspect by heading too rapidly. You’ve been temporarily blocked from employing it.

Wygodny kajak dwuosobowy o obszernym kokpicie, bardzo dobrych warunkach nautycznych, niesamowitej pakowności na dłuższe spływy jak i idealnie dopasowany na krótkie wypady.

Report this page